Doprava, dodávky, dodacia lehota

Sme internetový obchod a predaj našich produktov prebieha iba cez internet. Tovar je dodávaný výhradne zásielkovou cestou. Nie je možné si tovar kúpiť alebo si ho vyzdvihnúť v sídle spoločnosti.

Najväčší dôraz kladieme na to, aby zákazník dostal objednaný tovar v čo najkratšom čase. Podľa zákona a v súlade s našimi obchodnými podmienkami máme na doručenie objednaného tovaru maximálne 14 pracovných dní. V internetovom obchode ROOTS ON THE ROOF však môžete očakávať doručenie zásielky už v priebehu niekoľkých dní.

Pre dodanie objednaného tovaru využívame služby kuriérskej spoločnosti GLS, čím je zabezpečené rýchle dodanie, poistenie často drahého tovaru a vysoká kvalita služieb.

Dodávka je odovzdaná na prepravu nasledujúci pracovný deň po tom, čo balík opustil sklad. Do dodaciej lehoty a vybavenia objednávky sa nezapočítavajú soboty, nedele a štátne sviatky.

Každú objednávku od 40 € na území Slovenskej republiky posielame na naše náklady!

Ceny dopravy na Slovensko a do ďalších krajín EÚ:

KRAJINA* DOPRAVA ZADARMO
PRI NÁKUPE NAD:
DOPRAVA MINIMÁLNA HODNOTA OBJEDNÁVKY
KURIÉRSKÁ SLUŽBA výdajné miesto POŠTA
Poľsko 32 € 2,5 € 3 € --- 15 €
Česká republika 35 € 4 € 4 € 4 € 25 €
Slovensko 40 € 4 € 4 € 4 € 25 €
Rumunsko 67 € 7 € --- --- 25 €
Nemecko 90 € 8 € --- --- 25 €
Holandsko, Dánsko, Rakúsko, Belgicko, Luxembursko, Litva, Spojené kráľovstvo 115 € 8 € --- --- 25 €
Francúzsko, Lotyšsko, Maďarsko, Estónsko, Švédsko, Slovinsko, Taliansko --- 10 € --- --- 25 €
Bulharsko, Srbsko, Fínsko, Chorvátsko, Írsko, Grécko --- 20 € --- --- 35 €
Malta, Cyprus (EÚ), Portugalsko, Španielsko --- 35 € --- --- 40 €

Pre dodanie tovaru na Slovensko využíváme služby kuriérskej spoločnosti.

Do hodnoty objednávky sa nezapočítavajú ceny vstupeniek a CD
.


*Zásielky posielame iba do štátov EU.


*UE: Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Veľká Británia, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Holandsko, Poľsko, Portugalsko (okrem Azorských ostrovov / Madeiry), Rumunsko, Slovinsko, Španielsko (s výnimkou Kanárskych ostrovov / Ceuty / Melilly), Maďarsko.
 

Vo výnimočných prípadoch sa prepravné náklady môžu zmeniť. Zákazník bude o tom informovaný pred odoslaním tovaru.


Všetky zásielky v našom obchode sú balené a overované dvoma pracovníkmi, ktorí sa vzájomne kontrolujú . Balíky sú oblepené páskou s logom spoločnosti, a ak obdržíte zásielku s poškodenou páskou alebo s porušeným pôvodným obalom, alebo keď je podozrenie na manipuláciu so zásielkou treťou osobou, prijatí objednávky by ste mali odmietnuť a okamžite nás o tejto skutočnosti informovať. Vzniknutú situáciu bude riešiť náš pracovník.

Informácia o odoslaní zásielky zo skladu, vrátane čísla zásielky, je poslaná zákazníkovi emailom. Po obdržaní tohto emailu môžete očakávať doručenia zásielky v priebehu dvoch pracovných dní. Zadaním čísla zásielky na stránkach GLS je možné zistiť, kde sa v danú chvíľu zásielka nachádza.

Ku každej zásielke je priložený daňový doklad alebo faktúra DPH ako doklad o kúpe. Okrem toho u tovaru, ktorý si toto vyžaduje, je priložený aj návod na použitie a záručný list.

V internetovom obchode ROOTS ON THE ROOF sa môžete kedykoľvek prihlásiť na svoj ​​účet a skontrolovať, v akom stave sa Vaša objednávka nachádza.