Doprava, dodávky, dodacia lehota

Sme internetový obchod a predaj našich produktov prebieha iba cez internet. Tovar je dodávaný výhradne zásielkovou cestou. Nie je možné si tovar kúpiť alebo si ho vyzdvihnúť v sídle spoločnosti.

Najväčší dôraz kladieme na to, aby zákazník dostal objednaný tovar v čo najkratšom čase. Podľa zákona a v súlade s našimi obchodnými podmienkami máme na doručenie objednaného tovaru maximálne 14 pracovných dní. V internetovom obchode ROOTS ON THE ROOF však môžete očakávať doručenie zásielky už v priebehu niekoľkých dní.

Pre dodanie objednaného tovaru využívame služby kuriérskej spoločnosti GLS, čím je zabezpečené rýchle dodanie, poistenie často drahého tovaru a vysoká kvalita služieb.

Dodávka je odovzdaná na prepravu nasledujúci pracovný deň po tom, čo balík opustil sklad. Do dodaciej lehoty a vybavenia objednávky sa nezapočítavajú soboty, nedele a štátne sviatky.

Každú objednávku od 35 € na území Slovenskej republiky posielame na naše náklady!

Ceny dopravy na Slovensko a do ďalších krajín EÚ:

Krajina Cena za dopravu Minimálná hodnota objednávky
Slovensko, ČR DOPRAVA ZADARMO - u objednávok v hodnote nad 35 € 15 €
4 € - platba dobierkou
4 € - platba dopredu na účet  
Polsko DOPRAVA ZADARMO - u objednávok v hodnote nad 35 € 15 €
2.50 € - platba dopredu na účet a doručenie kuriérom
2.50 € - platba dobierkou a doručenie kuriérom
3 € - doručenie do Balíkomatu 24/7
Nemecko, Holandsko, Dánsko, Rakúsko, Belgicko, Luxembursko, Litva, Spojené kráľovstvo 8 € 25 €
Francúzsko, Lotyšsko, Maďarsko, Estónsko, Švédsko, Rumunsko, Slovinsko, Taliansko 10 € 25 €
Bulharsko, Srbsko, Fínsko, Chorvátsko, Írsko, Grécko 20 € 35 €
Ostatné krajiny EÚ* 35 € 40 €

Do hodnoty objednávky sa nezapočítavajú ceny vstupeniek a CD.

Zásielky posielame iba do štátov EU.


*UE: Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Veľká Británia, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Holandsko, Poľsko, Portugalsko (okrem Azorských ostrovov / Madeiry), Rumunsko, Slovinsko, Španielsko (s výnimkou Kanárskych ostrovov / Ceuty / Melilly), Maďarsko.
 

Vo výnimočných prípadoch sa prepravné náklady môžu zmeniť. Zákazník bude o tom informovaný pred odoslaním tovaru.


Všetky zásielky v našom obchode sú balené a overované dvoma pracovníkmi, ktorí sa vzájomne kontrolujú . Balíky sú oblepené páskou s logom spoločnosti, a ak obdržíte zásielku s poškodenou páskou alebo s porušeným pôvodným obalom, alebo keď je podozrenie na manipuláciu so zásielkou treťou osobou, prijatí objednávky by ste mali odmietnuť a okamžite nás o tejto skutočnosti informovať. Vzniknutú situáciu bude riešiť náš pracovník.

Informácia o odoslaní zásielky zo skladu, vrátane čísla zásielky, je poslaná zákazníkovi emailom. Po obdržaní tohto emailu môžete očakávať doručenia zásielky v priebehu dvoch pracovných dní. Zadaním čísla zásielky na stránkach GLS je možné zistiť, kde sa v danú chvíľu zásielka nachádza.

Ku každej zásielke je priložený daňový doklad alebo faktúra DPH ako doklad o kúpe. Okrem toho u tovaru, ktorý si toto vyžaduje, je priložený aj návod na použitie a záručný list.

V internetovom obchode ROOTS ON THE ROOF sa môžete kedykoľvek prihlásiť na svoj ​​účet a skontrolovať, v akom stave sa Vaša objednávka nachádza.