Doprava, dodávky, dodacia lehota

Sme internetový obchod a predaj našich produktov prebieha iba cez internet. Tovar je dodávaný výhradne zásielkovou cestou. Nie je možné si tovar kúpiť alebo si ho vyzdvihnúť v sídle spoločnosti.

Najväčší dôraz kladieme na to, aby zákazník dostal objednaný tovar v čo najkratšom čase. Podľa zákona a v súlade s našimi obchodnými podmienkami máme na doručenie objednaného tovaru maximálne 14 pracovných dní. V internetovom obchode ROOTS ON THE ROOF však môžete očakávať doručenie zásielky už v priebehu niekoľkých dní.

Pre dodanie objednaného tovaru využívame služby kuriérskej spoločnosti GLS, čím je zabezpečené rýchle dodanie, poistenie často drahého tovaru a vysoká kvalita služieb.

Dodávka je odovzdaná na prepravu nasledujúci pracovný deň po tom, čo balík opustil sklad. Do dodaciej lehoty a vybavenia objednávky sa nezapočítavajú soboty, nedele a štátne sviatky.

Každú objednávku od 35 € na území Slovenskej republiky posielame na naše náklady!

Ceny dopravy na Slovensko a do ďalších krajín EÚ:

Krajina Cena za dopravu Minimálná hodnota objednávky
Slovensko, ČR 3 € - platba dopredu na účet 15 €
3 € - platba dobierkou
Nemecko 5 € - platba dopredu na účet 25 €
DOPRAVA ZADARMO - u objednávek v hodnote nad 100 €
Polsko 3 € - doručenie do Balíkomatu 24/7 15 €
3 € - platba dopredu na účet a doručenie kuriérom
4 € - platba dobierkou a doručenie kuriérom
DOPRAVA ZADARMO - u objednávok v hodnote nad 35 €
UK 7.9 € - platba dopredu na účet 30 €
DOPRAVA ZADARMO - u objednávek v hodnote nad 100 €
Grécko, Španielsko, Taliansko 20 € 50 €
Ostatné krajiny EÚ* 10 € 25 €

Do hodnoty objednávky sa nezapočítavajú ceny vstupeniek a CD.

Zásielky posielame iba do štátov EU (s výnimkou Malty, Cypru a Chorvátska)


*UE: Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Anglicko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Holandsko, Poľsko, Portugalsko (okrem Azorských ostrovov / Madeiry), Rumunsko, Slovinsko, Španielsko (s výnimkou Kanárskych ostrovov / Ceuty / Melilly), Maďarsko, Wales.
 

Vo výnimočných prípadoch sa prepravné náklady môžu zmeniť. Zákazník bude o tom informovaný pred odoslaním tovaru.
Na prepravu do krajín mimo EÚ môžu byť pripočítané ďalšie náklady naviac (napríklad colné náklady). Na tieto náklady internetový obchodu ROOTS ON THE ROOF nemá vplyv .

Všetky zásielky v našom obchode sú balené a overované dvoma pracovníkmi, ktorí sa vzájomne kontrolujú . Balíky sú oblepené páskou s logom spoločnosti, a ak obdržíte zásielku s poškodenou páskou alebo s porušeným pôvodným obalom, alebo keď je podozrenie na manipuláciu so zásielkou treťou osobou, prijatí objednávky by ste mali odmietnuť a okamžite nás o tejto skutočnosti informovať. Vzniknutú situáciu bude riešiť náš pracovník.

Informácia o odoslaní zásielky zo skladu, vrátane čísla zásielky, je poslaná zákazníkovi emailom. Po obdržaní tohto emailu môžete očakávať doručenia zásielky v priebehu dvoch pracovných dní. Zadaním čísla zásielky na stránkach GLS je možné zistiť, kde sa v danú chvíľu zásielka nachádza.

Ku každej zásielke je priložený daňový doklad alebo faktúra DPH ako doklad o kúpe. Okrem toho u tovaru, ktorý si toto vyžaduje, je priložený aj návod na použitie a záručný list.

V internetovom obchode ROOTS ON THE ROOF sa môžete kedykoľvek prihlásiť na svoj ​​účet a skontrolovať, v akom stave sa Vaša objednávka nachádza.